Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.

Hakkımızda

Biz Kimiz

2013 yılından bu güne siz değerli müşterilerimize Markatarz.com olarak en yeni trendleri uygun fiyat politikası yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve kalite politikaları güçlü tedarikçi ağıyla ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Her geçen gün dahada büyüyen ailemiz çalışanlarımız ve mutlu müşterilerimiz ile sektörümüze renk ve güç katmaya devam edeceğiz.

Güvenli Alışveriş

markatarz.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. trendyol.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. markatarz.com, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan yeşil bar sertifikasını sahiptir.Aynı zamanda gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve müşterilerimizin taleplerini cevaplamak için Kredi Kartı, Banka Havalesi ödeme yöntemlerinin yanı sıra Bitcoin ile ödeme yöntemini destekliyoruz ve sizlere bu imkanı sunuyoruz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında ve paketleme aşamasında %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan markatarz.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi, ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Wwitter,İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

markatarz.com’dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 15 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilir, üstelik iade ettiğiniz ürün için kargo parası dahil tüm ödemiş olduğunuz tutarı iade alırsınız

Kategoriler

Menü

Beğenilerinizi kaydetmek için Giriş yapın ya da Hesap oluşturun

Giriş

İstek listesi kullanabilmek için Giriş yapın ya da Hesap oluşturun

Giriş